Fuar Hostes ve Dansçı Hizmeti

Telefon: +90 212 111 11 XX

E-Posta: catsmodelajans@gmail.com

Cats Model Ajansı

Cats Model Ajansı 2012 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Sektörde 7 yılı geride bırakan ajansımız kurulduğu günden bu yana işinde profesyonel, uzman ve yaratıcı Kadrosuyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Aynı zamanda deneyimli manken ve oyuncu kadrosu ile bir çok büyük organizasyona Reklam filmlerine, Dizi, siname,Tv prgramlarına Defile ve Katalog çekimlerine imza atmıştır. Türkiye’nin ve Merterin ilk en büyük açık hava defilesi (Merter Moda rüzgarı ), İdol Cast ve Model ajansı tarafından gerçekleştirilmiştir.

Sadece sen, Meleklerin mucizesi, Artiz Kahvesi, Fatih Harbiye Gölge takımı ve bir çok başarılı dizi ve sinema filmlerinde de cast çalışmaları yapmış sektöre yeni yüzler kazandırmıştır.

Türkiye’nin en başarılı manken ve oyuncuları ile çalışmakta olan ajansımız Zaman içinde bu isimleri kendi kadrosundan sektöre kazandırmak için adımlar atmış oyunculuk ve modellik eğitimleri ile yeni yüzler kazandırmayı hedeflemiş ve bu yöndeki çalışmalarına devam etmektedir.

Ayrıca Dünyanın önde gelen bir çok ajans ile kontak halinde olan ekibimiz direct booking models ve model management alanlarında da başarılı organizasyonlarlada imza atmıştır.

10
Yıl
10
Organizasyon
10
Hostes
10
Müşteriler